statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsze koty za płoty...

• autor: lkszamek, 2016-08-17 09:46

W inauguracyjnym spotkaniu rozegranym na własnym boisku przegraliśmy z LKS "Orzeł" Kozy 0:1 (0:1).

Skład: 1.M.Grygierek - 4.M.Gruszka, 88.S.Moczała, 11.K.Skorupa (c), 21.K.Matuszczyk - 5.M.Szumiński (73' 7.A.Koziar), 8.T.Parzyk, 9.G.Chałupski, 14.M.Figura, 6.K.Pierzga (65' 15.M.Jarco) - 10.K.Kowol.

Pierwszy mecz w nowym sezonie rozpoczął się od próby sforsowania obrony przeciwnika. W 11 minucie goście niespodziewanie objęli prowadzenie. Rzut z autu z prawej strony podanie do zupełnie niepilnowanego Zontka ten spokojnie przyjmuje piłkę uderza lewą nogą a piłka po odbiciu się do Sławka Moczały zmyliła naszego bramkarza i wpadła do siatki. W 22 minucie kontra rywali zawodnik wpada w pole karne strzela ale przegrywa pojedynek z dobrze dysponowanym Michałem. W 34 minucie dopiero pierwsza okazja z naszej strony. Dośrodkowanie z prawej strony do Kamila Kowola ten bez zastanowienia strzela w krótki róg ale bramkarz odbija piłkę na rzut rożny. W 48 minucie strzał Tomka Parzyka z problemami broni golkiper przyjezdnych. W 86 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul Michała Gruszki na napastniku oponenta, Do piłki podszedł kapitan Stwora ale jego uderzenie w efektowny sposób obronił nasz golkiper. W doliczonym czasie gry 200 % okazji nie wykorzystał Krzyś Skorupa który nie trafił w piłkę po dobrym dośrodkowaniu z prawego skrzydła przez Kamila Kowola, Podsumowując zagraliśmy słabo, bojaźliwie stwarzając mało okazji bramkowych, te które stworzyliśmy nie wykorzystaliśmy. Szczególnie sytuacja z ostatnich minut mogła przynieść choć jeden punkt....