statystyki szczegółowe

Aktualności

SŁOWIAN ZDEMOLOWANY !!!

• autor: lkszamek, 2017-06-19 17:40

W ostatnim spotkaniu sezonu 2016/2017 rozgromiliśmy na własnym boisku "Słowiana" Łodygowice 9:1 (4:1).

Bramki strzelali: Tomasz Kieczka w 7'-k, 32', 35', 48' i 75', Kamil Kowol w 13', Krzysztof Skorupa w 67' i 79', bramka samobójcza w 54 minucie.

Zagraliśmy w składzie: 12.Ł.Krzempek(60'1.M.Grygierek) - 9.M.Strzelec(46' 6.K.Figura) ,8.T.Parzyk,20.B.Grycz - 17.M.Gruszka, 19.S.Zawadzki, 10.T.Kieczka(c), 18.R.Michnik, 7.K.Matuszczyk - 14.M.Figura(46' 16.A.Bojda), 5.K.Kowol(46' 11.K.Skorupa).

Spotkanie w sobotnie deszczowe popołudnie rozpoczęło się od nierównej walki goście bowiem zjawili się tylko w 8-osobowym składzie. W 7 minucie sędzia podyktował rzut karny dla naszej drużyny za zagranie piłki ręką. Do futbolówki podszedł Tomasz Kieczka i pewnym strzałem w prawy dolny róg nie dal szans bramkarzowi. Cztery minuty rzut wolny z dalszej odległości dla gości mocny strzał odbija nasz bramkarz do piłki dochodzi jeden z zawodników rywali uderza ale ponownie górą nasz golkiper. Dwie minuty później strzelamy drugą bramkę prostopadłe podanie do wychodzącego Kamila Kowola okazuje się zbyt mocne do piłki dopada bramkarz gości wybija piłkę ta odbija się od naszego napastnika i wpada do bramki. Trzy minuty później rzut wolny dla Słowiana. Dośrodkowanie w pole karne piłka trafia do zawodnika rywali ten zdecydował się na strzał a piłkę na rzut rożny wybił Łukasz Krzempek. W 20 minucie arbiter po raz drugi wskazał na wapno. Akcja Łodygowic dośrodkowanie z lewej strony w polu karnym zawodnik gości ograł Bartosza Grycza który ratował się faulem. Do piłki podszedł Jakubiec i mocnym płaskim strzałem w prawy róg bramki pokonał naszego golkipera. W 32 minucie koronkowa akcja naszej drużyny podanie na prawe skrzydło do Michała Gruszki który zagrał na 10 metr do Tomasza Kieczki a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył 3 gola. Trzy minuty później było 4:1. Podanie prostopadłe do naszego kapitana a ten w sytuacji sam na sam spokojnie uderzył obok bramkarza. W 48 minucie akcja prawą stroną Michała Gruszki  podanie w pole karne do Tomka Kieczki a ten strzałem w długi róg pokonał golkipera. W 54 minucie akcja lewym skrzydłem dośrodkowanie w pole karne na długi słupek do naszego kapitana ten uderza w obrońcę który wraz z bramkarzem i piłką wpadają do bramki. W 67 minucie podanie z prawego skrzydła Michała Gruszki trafia tym razem do Krzyśka Skorupy który mając przed sobą tylko bramkarza nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki. Osiem minut później akcja lewą stroną podanie Kamila Matuszczyka do Tomka Kieczki ten wpadł w pole karne ograł obrońcę bramkarza i strzałem z ostrego kąta zdobył swoją piąta bramkę w meczu. W 79 minucie ustalony został wynik spotkania. Podanie prostopadłe naszego kapitana do Krzyśka Skorupy ten wpadł w pole karne i strzałem lewą nogą w długi róg po raz 9 pokonał golkipera przyjezdnych.